تماس با ما
delta.gonbad@gmail.com
Ph:+98 911 635 5988
Back

قوانین باشگاه لومیون لند

لطفا قوانین زیر را برای استفاده از خدمات خاص لومیون لندی مطالعه کنید.

مقدمه

قوانین باشگاه لومیون لند

تجربه ثابت کرده است ، جامعه ای بدون قوانین خاص متناسب با روند کار و زندگی مردمش نمیتواند ثبات داشته باشد.

بر همین اساس و با توجه به مطالعات همراهان ما و شماوره با متخصصی این زمینه ، لازم دانسته ایم قوانینی برای ماندگاری مجموعه وضع کنیم.

دلیل این قوانین ، به جز تلاش ما برای دور از هر هرگونه حواشی رقبا ، همراهی دوستان برای دریافت خدمات رایگان میباشد.

سه قانون اصلی لومیون لند:

  • خدمات رایگان (مازاد بر موضوع خریداری شده ) تا زمانی به شما تعلق میگیرد که عضو لومیون لند باشید!
  • درصورت هر گونه مشکل اخلاقی ، درگیری حواشی رقبا ، فاصله گرفتن از شان و جایگاه خود ، از مجموعه حذف میشوید!
  • انتشار و کپی محصولات ، به جز پیگرد قانونی ، باعث حذف شما از مجموعه لومیون لند خواهد شد!

شایان ذکر است این سه قانون بصورت کلی بوده و نیاز به نگرانی ندارد.

حق برای لومیون لند ، مهمترین اولویت ماست !
در صورت نقض قوانین محصولی که خریده اید بصورت کامل ارائه میشود ، اما از خدمات رایگان محروم خواهید بود.

قوانین باشگاه لومیون لند

عضویت در باشگاه کاربران لومیون لند

با خرید هر یک از محصولات ما (ریز محصولات و محصولات اصلی) شما عضو باشگاه کاربران لومیون لند خواهید بود، و میتوانید از خدمات عضویت استفاده کنید

به عهده ماست که حمایت لازم و کافی اعضا برای رسیدن به بالاترین حد کیفیت رندر و خروجی را داشته باشیم ، دقت کنید وقتی شما موفق باشید ، ما موفق میشویم ! و این یک رابطه دو طرفه است.

زمان ، یکی از مهمترین ثروتهای بدون بازگشت جهان است و این ثروت ما در اختیار شما خواهد بود برای رسیدن به نتیجه عالی !

پشتیبانی تمام دوره ها (برای گرفتن نتیجه بهتر) مستقیم با مدرس آن دوره است، دوره های شما یک دوره خصوصی حساب میشود ، و بر همین اساس ، ما تا رسیدن به نتیجه عالی پشتیبان شما خواهیم بود!


خدمات خاص اعضائ باشگاه :

  • تخفیف در تخفیف لومیون لندی ، (حتی در حالت تخفیفهای ویژه ، اعضای باشگاه تخفیف بیشتری نسبت به دیگران دریافت میکنند).
  • انتشار آثار شما در شبکه های اجتماعی ما ،همچنین حمایت و معرفی و برند سازی برای شما (تنها در صورت رسیدن به کیفیت مناسب برسید) .
  • هدایای خاص لومیون لندی ، (بصورت دوره ای بعضی از محصولات را بصورت هدیه خاص به اعضای باشگاه داده ایم ، این روند ادامه دار خواهد بود).
  • شراکت در سود آوری (درصورت رسیدن به کیفیت مناسب ، پیشنهاد فعالیت در روند ساخت محصولات به شما خواهد شد تا شما نیز در سود ما شریک باشید ) .

بشدت حساس هستیم!

کرکسیون با شما مستقیم توسط مدرس انجام میشود ، گاهی ساعتها زمان گذاشته میشود ، لذا اشتراک ما با مجموعه های آموزشی دیگر باعث کمتر شدن خدمات ما خواهد شد .

این حق را با ما بدهید که بابت زمانی که برای شما گذاشته میشود انتظار دوچندان داشته باشیم ، این حق را بدهید که مجموعه های دیگر حاصل تلاش ما را به نام خود منتشر نکنند.

شرایط برگشت دادن محصول

گرچه این اتفاق در 4 سال گذشته فقط یکبار افتاده است ، اما نیاز داریم متذکر شویم :

محصولات آموزشی ، صرفا تا گرفتن رمز توسط شما قابلیت بازگشت را دارند ، (بدلیل اعتماد دوطرفه محصولات آموزشی بصورت آفلاین فعال میشوند) لذا از برگشت هزینه در صورت دریافت رمز معذوریم.

محصولات خدماتی صرفا تا دریافت لینک دانلود قابلیت برگشت وجه را دارند ، صرفا با خرید محصولات خدماتی و دریافت محصول(حتی با توجه به رمز دار بودن محصول) از برگشت هزینه معذوریم.

دوره های پیش خرید شده ، تا زمان شروع شدن دوره قابلیت بازگشت وجه را دارا خواهند بود ، درصورت شروع دوره و دریافت خدمات یا آموزشها از برگشت هزینه معذوریم.

دقت کنید

در صورت نقض قوانین ، صرفا از خدمات رایگان محروم میشوید (نه از خود محصول خریداری شده) ، لذا از بازگشت هزینه معذوریم!

تغییر محصول

این شرایط در خرید ریز محصولات صدق میکند : درصورت خرید هر یک از ریز محصولات(محصولات زیر شاخه محصولات اصلی) و تصمیم به تغییر محصول به محصول اصلی با توجه به قیمت تخفیفی آن محصول صرفا مابه التفاوت هزینه پرداخت میشود– بعنوان مثال اگر پکیج فوکوس خریداری شود و شما قصد تغییر آن به پکیج پلاس را داشته باشید ، مابه التفاوت قیمت تخفیفی روز پلاس و قیمت تخفیفی فوکوس از شما دریافت خواهد شد و نیاز به هزینه بیشتر نخواهید بود– دقت کنید این مابه التفاوت دقیقا به روز خواهد بود .

هدایای خاص شما

تاریخ تکرار میشود ، این یک رسم است که در صورت دیدن پتانسیل بالای شما ، محصولاتی بصورت هدیه به شما داده شود (رقم قیمت این محصول برای ما اهمیت ندارد !) برای ما نتیجه گرفتن شما از مهمترین اولویتهاست.

گاها اتفاق افتاده که (هنرجویی که شرایط پرداخت هزینه محصول را نداشته ولی در حال تلاش بوده) حتی پکیج های کامل بعنوان هدیه برای پیشرفت بیشتر بصورت رایگان داده شده باشد.

طرح تخفیف ویژه 60 درصدی آغاز شد. طرح تخفیف ویژه