تماس با ما
delta.gonbad@gmail.com
Ph:+98 911 635 5988
Back

آموزش Speed Tree

Speed Tree

آموزش رایگان
Speed Tree

مرجع کانال  استاد سعید طوفانی آپارات!

soft98.ir

پسورد فایل فشرده

مقدمه

نرم افزار Speed Tree  برای مدل کردن انواع درختان و پوشش های گیاهی مورد استفاده قرار میگیرد. به عبارت دیگر ، نرم افزار کاملی ، استودیو بی نظیری برای ساخت و طراحی ، شبیه سازی درختان و سبزیجات می باشد.
شاهکار Speed Tree با فیلم آواتار بود (Avatar) که در سال ۲۰۰۹ اکران شد و در سال ۲۰۱۵ Speed Tree توانست جایزه اکادمی علمی و فنی و مهندسی را بخاطر مشارکت موفق در این فیلم دریافت کند.

مشخصات نرم افزار

شما میتوانید در محیط برنامه شبیه سازی باد و LOD را داشته باشید. همانطور که میدانید نمایش LOD در بازی های و صحنه های بسیار حجیم بسیار به کاهش حجم و فضای اشغال شده توسط رم کمک میکند.
شما قادر خواهید بود با قلم نوری یا ماوس یا هر وسیله دیگر اقدام به ترسیم درختان نمایید. در این صورت با حرکت ماوس میتوانید شاخ و برگ درختان را ترسیم کنید. این قابلیت انحصاری را در زمان ترسیم درک خواهید کرد زیرا آنچنان قدرتی در اختیارتان میگذارد که میتوانید یک جنگل ایجاد کرده بدون اینکه هیچ دو درختی شبیه به هم باشند. امکان تغییر در مدلها توسط توابع خم کردن، پیچیدن و پخش کردن این توانایی را به شما می دهد که محیط خود را به سادگی تزیین و آرایش کنید. برای کسانی که در طراحی مدلهای آپارتمانی و صحنه های خارجی (Exterior Design) فعالیت دارند این یک موهبت بسیار بزرگ به حساب می آید.

خروجی نرم افزار

خروجی این برنامه تا حد بسیار زیادی واقع گرایانه بوده و مدلهای تولیدی توسط این برنامه کاملا در اختیار کاربر می باشد. کاربران میتوانند مدلهای را ویرایش کنند و یا در معرض نیروهای طبیعی مانند باد و ... قرار دهند. تمامی درختان در زمان تولید دارای UV بوده و شما میتوانید به راحتی Texture برگ وتنه و ... را تغییر دهید. خروجی این برنامه به فرمت های OBJ و FBX بوده و شما قادر خواهید بود در تمامی نرم افزارهای مدلسازی و رندرینگ از آن استفاده نمایید. این برنامه دارای یک قسمت به نام SPeedTree Modelr می باشد که شما را قادر می سازد که مدلهای درختان و گیاان را بر اساس نیازتان تغییر دهید که در نوع خود یک مدل ساز بی نظیر با امکانات بسیار قدرتمند است.

Speed Tree - رایگان

قسمت اول

Speed Tree - رایگان

قسمت دوم

Speed Tree - رایگان

قسمت سوم

Speed Tree - رایگان

قسمت چهارم

Speed Tree - رایگان

قسمت پنجم

Speed Tree - رایگان

قسمت ششم

Speed Tree - رایگان

قسمت هفتم

Speed Tree - رایگان

قسمت هشتم

Speed Tree - رایگان

قسمت نهم

Speed Tree - رایگان

قسمت دهم

Speed Tree - رایگان

قسمت یازدهم

Speed Tree - رایگان

قسمت دوازدهم

Speed Tree - رایگان

قسمت سیزدهم

Speed Tree - رایگان

قسمت آخر

ذهن خلاق

دنبال آموزش رایگان میگردی؟
آموزشهای رایگان لومیون لند رو ببینید!

معرفی مدرس

برای رسیدن به موفقیت
تا آخرین قدم همراهیم.

سلام دوست عزیز
میثم خسروی هستم ، مدیر مجموعه Over ، با تجربه
یک دهه فعالیت در حوزه طراحی و اجرای ساختمانهای لوکس

تشکر میکنم بابت زمانی که در سایت ما صرف میکنید
و ممنونم که به اطلاعات علمی مجموعه ما اعتماد میکنید

14 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طرح تخفیف ویژه 60 درصدی آغاز شد. طرح تخفیف ویژه